" />

קידום אתרים אורגני

ravenmedia מקדמת את אתרך לעמוד הראשון בגוגל, במילות חיפוש רלוונטיות של לקוחות פוטנציאלים עבורך, המחפשים אחר שירותך. אנו מציעים פתרונות קידום אתרים אורגני מתקדמים הן לאתרים קטנים והן לגדולים, אנו גורמים למנועי החיפוש להבין שהאתר שלך הוא רלוונטי ביותר למילות החיפוש על ידי קידום אורגני ובעזרת תכנית אסטרטגית חכמה.

“אויי קידום אורגני , מה כבר לא נאמר עליך? מה כבר לא נכתב עליך? האם זה נכון לכל עסק לקדם אורגנית אתר? האם תמיד ההשקעה תוחזר?”
אז ככה ,התשובה מורכבת. ישנם תחומים שעל מנת לקבל תוצאות אמפיריות ביחס שבין השקעה לרווח, צריך להמתין מעל לשנה וחצי בהשקעה כספית גדולה וגם אז לא מובטח כלל שיהיו תוצאות כל שהן. ישנם תחומים שציבור הלקוחות שלך פשוט לא נמצא באינטרנט…אלה שוק שחיי ומתבסס על מוניטין והמלצות. וישנו שוק שהרווחיות בו כל כך קטנה שחבל להשקיע בכלל.

עם זאת , לאחר 15 שנות ניסיון בתחום- אין בליבנו ספק!  כשהקידום האורגני עובד ,מנוהל נכון  ,נעשה לאחר מחקר מקיף ויחסי. בדרך כלל מדובר “במכונת כסף” שאין לה תחליף כלל. בעוצמה שיווקית שאין שאין שני לה .

אנו ב-ravenmedia

מבינים את החשיבות הכלכלית שבה מדובר ,אנו מבינים כפי שגוגל הוא עורק חיים לעסק ,הלקוח הוא עורק חיים עבורנו. וכפי שקידום אורגני הוא תהליך אסטרטגי עבור עסק , כך עבורנו כל לקוח הוא” לקוח אסטרטגי” לשנים.

אנו ב-ravenmedia

נחשוב עבורך ,נלחם עבורך,נבנה תוכנית מקיפה, נבחר רשימת מונחי  מפתח שתהיינה מבוססת רק על מונחים עם נפחי חיפוש וכן מונחים שניתן לקדמם במהרה  וכן מונחים שיש להם חשיבות אסטרטגית אך ייקח זמן לא קצר עד הגעתם לעמוד הראשון .תקבל דוחות מסודרים וברורים אשר מצביעים על פעולות הקידום שלנו וכן תהליך והתקדמות של מילות המפתח.

אנו ב-ravenmedia

 אנו מעמידים את הטובים ביותר בשוק המקדמים עבורך , את ההשקעה הגדולה ביותר בתחום, עבור תשתיות. וכל זאת על מנת שתרגיש בבית ,שתרגיש את ההשפעה העצומה על העסק שלך.

לא סיפורים, לא המצאות ,לא חבילות קסם…..אלא תוצאות!

צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

סגירת תפריט
 
×
×

עגלת קניות