בפיתוח אפליקציה לכל אחת מהטכנולוגיות הבולטות אפל, גוגל ופייסבוק יש לפתח לכל אחד מהם יישומים מקומיים לעבודה על כל פלטפורמה בנפרד פיתוח NATIVEE, מה ש”מקשה” על המפתחים הלא מיומנים ומאידך על כיסם של היזמים.

שמחפשים קיצורי דרך…

פיתוחי NATIVE ל IPHONE או ANDROID זהו פיתוח ברמת שפת אם של המכשיר , שצריך ידע הבנה עמוקה ניסיון וידע בכדי לבסס את תכונותיו של המכשיר כולל חיישניו על מנת לקבל תוצאות וביצועים מהירים ואיכותיים, ההתקשרות לדפדפן או יצירת קוד מעקף הנה מיותרת. … כל מה שמסופק ללקוח הינו מיוצר על ידי חברת רייבן מדיה קידום אתרים  . אנו מעסיקים מפתחים בעלי ניסיון וידע על מנת ליישם חזונו של איש, במידה וישנה לו את אורך הרוח הראוי ואת הכסף להשקעה.

אם נבחן את התשתיות והפלטפורמות בשוק ..פייסבוק צועדת כולה לקראת HTML 5, גוגל עם חצי צעד קדימה וחציה השני ביישומים מקומיים ואפל כולה בפיתוח NATIVE ע”ב יישומים מקומיים.

הפתרונות שלנו הינם מבוססי לקוח בלבד .אין אנו משתמשים בפלטפורמות קיימות. בגלל חשיבותה של האפליקציה אנו סבורים שתהלים העיצוב בניית UIX  מסד הנתונים חייב להבנות מהמסד. אחרת משהו ביישום החזון ילך לו לאיבוד.

אנו כחברה מבטיחים מענה מהיר ידע רב ביישום האפליקציה. פתרונות גם לאייפון וגם לאנדרואיד מבוססי ידע רב שנרכש לאורך השנים. גם לאחר בניית האפליקציה אין מתנערים מאיכותה של העבודה ולוקחים אחריות על אורך המדף של האפליקציה.  במידה והלקוח יבחר אנו יודעים לתת ליווי שיווקי נרחב שבו יעשה שימוש לאיכותה ומיתוגה של האפליקציה במרחב האינטרנט. חשוב לציין שרוב האפליקציות דורשות סכום השקעה לא קטן על מנת להשקה. וגם בזה אנו יודעים לתת ערך אמתי לרעיון  ועד כמה כדאי להשקיע בכך.

צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

סגירת תפריט
Call Now Button