קידום אתרים ממומן

ravenmedia מקדמת את אתרך במודעות Pay per Click בגוגל ובפייסבוק, במילות חיפוש רלוונטיות של לקוחות פוטנציאלים עבורך, המחפשים אחר שירותך. אנו מציעים פתרונות קידום אתרים ממומן מתקדמים הן לאתרים קטנים והן לגדולים, אנו מציעים מודעות טקסט או לחלופין עיצוב והנפשת מודעות – באנרים – ברמה הגבוהה ביותר.

קידום ממומן או אורגני שאלת השאלות ? אם ישנו תקציב מוגבל היכן כדאי לי לשים את הכסף? ובכן, הניסיון האדיר שלנו מלמד ומציג מספר הבחנות. הבחנת היסוד היא שלטעמנו  ישנם שלושה מצבים בהם הממומן הוא רצוי ואף הכרחי. מצב ראשון : אתה נותן שירות או מוכר מוצר או כל דבר אחר שישנה התרחשות עסקית בגוגל אך אתה רחוק מאוד מלהיות בעמוד הראשון במונחי המפתח בגוגל ,אך אתה חייב שיהיו פניות כאן ועכשיו ולעסק אין את “הסבלנות” עד ההגעה לעמוד הראשון באורגני. מצב שני : ישנה חלוקה מאוד ברורה ביחס שבין ” לוחצי” האורגני לבין “לוחצי” הממומן .כשהנטייה הברורה היא לכיוון האורגני. אך אם כל ליד בחישוב יחסי ההמרה הוא כדאי אזי ישנם עסקים שלא מוותרים על הנוכחות באורגני וגם בממומן… ” שווה לי להילחם על כל ליד” .מצב שלישי: הנך מנסה להחדיר או למכור מוצר עונתי ,זמני , טרנדי. ואתה יודע שעד שיהיו תוצאות אורגניות העונה ,הטרנד יחלפו.

אנו ב-ravenmedia משוכנעים שהשילוב בין הממומן לבין האורגני הוא הדבר הנכון ביותר עבור הלקוח. אנו סבורים שחברה מקצועית אשר באמת מבינה מה שהיא עושה ,תדע לשלב בין שניהם.

צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

סגירת תפריט
Call Now Button