קידום אורגני בגוגל

קידום אורגני רייבן מדיה  מקדמת את אתרך לעמוד הראשון בגוגל, במילות חיפוש רלוונטיות של לקוחות פוטנציאלים עבורך, המחפשים אחר שירותך. אנו מציעים פתרונות קידום אתרים אורגני מתקדמים הן לאתרים קטנים והן לגדולים, אנו גורמים למנועי החיפוש להבין שהאתר שלך הוא רלוונטי ביותר למילות החיפוש על ידי קידום אורגני ובעזרת תכנית אסטרטגית חכמה.

“אויי קידום אורגני בגוגל , מה כבר לא נאמר עליך? מה כבר לא נכתב עליך? האם זה נכון לכל עסק לקדם אורגנית אתר? האם תמיד ההשקעה תוחזר?”
אז ככה ,התשובה מורכבת. ישנם תחומים שעל מנת לקבל תוצאות אמפיריות ביחס שבין השקעה לרווח, צריך להמתין מעל לשנה וחצי בהשקעה כספית גדולה וגם אז לא מובטח כלל שיהיו תוצאות כל שהן. ישנם תחומים שציבור הלקוחות שלך פשוט לא נמצא באינטרנט…אלה שוק שחיי ומתבסס על מוניטין והמלצות. וישנו שוק שהרווחיות בו כל כך קטנה שחבל להשקיע בכלל.

עם זאת , לאחר 15 שנות ניסיון בתחום- אין בליבנו ספק!  כשהקידום האורגני עובד ,מנוהל נכון  ,נעשה לאחר מחקר מקיף ויחסי. בדרך כלל מדובר “במכונת כסף” שאין לה תחליף כלל. בעוצמה שיווקית שאין שאין שני לה .

אנו ב-רייבן מדיה קידום אורגני בגוגל 

מבינים את החשיבות הכלכלית שבה מדובר ,אנו מבינים כפי שגוגל הוא עורק חיים לעסק ,הלקוח הוא עורק חיים עבורנו. וכפי שקידום אורגני הוא תהליך אסטרטגי עבור עסק , כך עבורנו כל לקוח הוא” לקוח אסטרטגי” לשנים.

אנו ב-רייבן מדיה קידום אתרים

נחשוב עבורך ,נלחם עבורך,נבנה תוכנית מקיפה, נבחר רשימת מונחי  מפתח שתהיינה מבוססת רק על מונחים עם נפחי חיפוש וכן מונחים שניתן לקדמם במהרה  וכן מונחים שיש להם חשיבות אסטרטגית אך ייקח זמן לא קצר עד הגעתם לעמוד הראשון .תקבל דוחות מסודרים וברורים אשר מצביעים על פעולות הקידום שלנו וכן תהליך והתקדמות של מילות המפתח.

אנו ב-רייבן מדיה קידום בגוגל 

 אנו מעמידים את הטובים ביותר בשוק המקדמים עבורך , את ההשקעה הגדולה ביותר בתחום, עבור תשתיות. וכל זאת על מנת שתרגיש בבית ,שתרגיש את ההשפעה העצומה על העסק שלך.

קידום אורגני בגוגל שמניב תוצאות מעל 15 שנות ניסיון עם תוצאות מוכחות בתחום קידום אורגני לעסקים אנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים ולקבוע פגישת ייעוץ לקידום אורגני של האתר שלכם עוד היום 

קידום אורגני בגוגל לעסקים קטנים וחברות במחיר אטרקטיבי עם תיק לקוחות נרחב נוכל להראות לכם תוצאות של מאות אתרים שקידמנו במהלך השנים קידום אורגני בגוגל הינו אחד מאפיקי השיווק החשובים ביותר שקיימים כיום לעסק 

צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת במיוחד  

חלק מאיתנו זוכרים עוד היטב את השנים הרבות  בהן פרסום ושיווק של בתי עסק שונים ולמעשה כמעט כולם עבר באופן כמעט אוטומטי דרך העיתונים היומיים, הרדיו והטלויזיה כאשר היה מדובר בעסקים גדולים או רשתות, ובתחנות הרדיו המקומיות ובמקומונים כאשר היה מדובר בעסקים קטנים יותר, ובפליירים בתיבות הדואר שלנו כאשר היה מדובר בעסקים קטנים.
 
כולנו זוכרים את הפח בחדר המדרגות שהיה מלא עד גדותיו בשלל פליירים שלא הגיעו ליעדם ולא יצרו עניין.
 
עסק גדול או רשת שרצו לפרסם את עצמם ואת שלל המוצרים שלהם היו רוכשים באופן קבוע שטחי פירסום מעל דפי העיתונים היומיים בסכומי עתק שלקחו להם את כל תקציבי הפירסום.
המודעות האלו היו עולות בהרחבה, בעיקר בסופי שבוע ועל גבי עמודים שלמים בתקווה שקהל אליו פונה בית העסק ייחשף לפירסום.
היינו הך בתשדירי השירות בטלויזיה וברדיו.
 
גם היום אנו רואים כמות עצומה של פירסומות בטלויזיה, ברדיו ובעיתונים.
אבל יש שני הבדלים משמעותיים שהכניסו העידן המודרני והקידום האורגני בגוגל.
 
האחד: גם אצל העסקים הגדולים והרשתות תקציב פירסום ה”פרינט” והטלויזיה אינו מהווה כל התקציב כמו בעבר אלא באזור החצי תקציב כשהחצי השני הולך לדיגיטל וחלק ניכר ממנו מיועד לקידום אורגני מתמשך וקבוע בגוגל.
ההבדל השני הוא שלעסקים קטנים ובינוניים ולעבקים שפונים לקהל נישה מוגדר יש כיום הרבה יותר אפשרויות פירסום עצמאיות ועסק קטן יכול לעבוד נכון בקידום אורגני בגוגל ובפייסבוק ולהשיג בסכום נמוך יותר מבעבר תוצאות מכובדות שיגדילו לו את קהל הלקוחות וכתוצאה מכך את ההכנסות השוטפות  של העסק.
 
מדורת השבט שהיתה מאד בעייתית וממש תקרת זכוכית  עבור עסקים קטנים התפרקה לגורמים וכיום עיתונים יומיים ירדו בהשפעתם באופן משמעותי מאד, חלקם נסגרו, מספר תחנות הטלויזיה עלה וכמו כן הרדיו, מה שיצר התפלגות ופריסה של העוגה וכיום ניתן להשיג במחירים נמוכים הרבה יותר מבעבר שטחי פירסום בעיתונות המודפסת לצורך הדוגמא.
 
אבל המגמה הזו חשפה גם את הבטן הרכה של הפירסום הישן ואת יתרונותיו הרבים והמגוונים של הפירסום החדש ובראשו קידום אורגני בגוגל.
 
גוגל בעשור האחרון היא המקום הראשון אליו פונה לקוח כאשר הוא מחפש מידע, מחפש אותו עכשיו, לא עיתון ולא רדיו ולא טלויזיה יכולים להתחרות בזה, כל המדיות האלו מפרסמות ללקוח שלל דברים מבלי לדעת באיזה מצב הן תופסות את הלקוח והאם הלקוח בכלל מעוניין או מחפש מוצר כזה 
על ידי קידום אורגני בגוגל שיעמיד את העסק שלך בצמרת ובראש תוצאות החיפוש אתה יכול לדעת כבעל עסק שהלקוח שיראה את הפירסום שעשית על ידי קידום אורגני בגוגל הוא לקוח שלפני שנייה חיפש שם מוצר דומה.
 
כלומר הפירסום עצמו הוא הרבה יותר ממוקד ומפולח באופן מובהק לקהלים הנקודתיים שמחפשים מוצר כמו שלך כעת ובזמן אמת.
וזה למעשה היתרון המשמעותי והגדול ביותר של קידום אורגני בגוגל, גם על מודעות פירסום ממומנות שבעלי עסקים רבים רוכשים בגוגל.
וזאת מפני שקידום אורגני בגוגל מראה ללקוח (שכאמור מחפש כעת בזמו אמת את המוצר שלך) שהעסק שלך נמצא בצמרת החיפושים לא כי השקעת כסף בלקנות את המקום בצמרת עבורך אלא כי הוא באמת פופולרי בתוצאות החיפוש (כאמור – אורגני) ואז שיטת הפניה ללקוח ב back of mind שלו אגרסיבית פחות ואותנטית הרבה יותר, מה שמביא כמעט תמיד למכירות גדולות יותר.
 
קידום אורגני בגוגל הוא המפתח שלך להקרין כלפי לקוחות שמחפשים בזמן אמת עסק כמו שלך שהעסק שלך הוא הטוב והמומלץ ביותר לפנייתם, הראוי לכך, שקיבל את מקומו עקב השקעה ועבודה מקצועית ונכונה לאורך זמן.
 
המשמעות הינה קהל מפולח, לא עוד ירייה באפלה ברכישת שטחי פירסום ו”שלח לחמך על פני המים” בתקווה שלקוחות רלוונטים יגיעו אל הפירסום, שהרי קידום אורגני בגוגל מפלח עבורך אנשים על פי מילות חיפוש שהקלידו בגוגל, על פי מה שהם הקישו ומאותו הרגע “נפתחת תחרות” על הכיס שלהם בינך לבין המתחרים שלך.
 
עסקים רבים מקטנים שראו והשכילו להבין את הפוטנציאל ועד לותיקים שהיו רגילים לפזר תקציבי פירסום עצומים בשלטי חוצות ברחובות הערים ובפרינט – מקצים יותר ויותר אחוזים מתקציבי הפירסום שלהם בקידום אורגני בגוגל, היתרון של עסק נישתי קטן עד בינוני להתברג גבוה בתוצאות החיפוש על ידי שימוש חכם במילות מפתח וכמובן בחירת מילות מפתח נכונות הוא סיכוי משצעותי מאד שמדרבן לא מעט עסקים קטנים ובינוניים להתחיל ולהניע תהליך של קידום אורגני בגוגל על מנת להשיג הלכה למעשה מטרות כלכליות ופילוחים של קהלי יעד רלוונטים שיביאו לתוצאה אפקטיבית יותר ומשתלמת יותר עבורם.
 
חברת רייבן מדיה מתמחה מזה שנים ארוכות בקידום אורגני בגוגל ותשמח ללוות אותך ולייעץ לך בנושא.לא סיפורים, לא המצאות ,לא חבילות קסם…..אלא תוצאות!  קידום אורגני בגוגל שעובד 

צור קשר לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות

סגירת תפריט
Call Now Button